PODARUJ VOUCHER NA PREZENT

Voucher podarunkowy to wyjątkowy prezent, a podczas realizacji, niesamowite doświadczenie, które być może przerodzi się w pasję na całe życie! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, mamy dla Was specjalną świąteczną promocję.

Świąteczna super promocja!

20% zniżki na szkolenia windsurfingowe i karnety na wypożyczenie sprzętu

Wybierzcie:

-dowolny karnet z naszej oferty lub
-dowolną kwotę do dowolnego wykorzystania w LSURF,

a my zastosujemy super świąteczną zniżkę (20%) i zamieścimy ją w Voucherze, który będzie świetnym prezentem dla początkującego, jak również zaawansowanego windsurfera.

Promocja obowiązuje tylko do 23.12.2020, do godz. 23:59.

Na skróty:

Voucher można wykorzystać do końca sezonu, na który został zakupiony. Vouchery wykupione na Święta, będą obowiązywać w sezonie 2021, do 12.09.2021 roku.

Voucher można otrzymać w formie wydrukowanego, eleganckiego kartoniku, bądź jeżeli chcecie uniknąć opóźnień ze względu na wysyłkę – mailowo, w formie elektronicznej.

Jak otrzymać Voucher?

Należy wypełnić poniższy formularz lub wysłać wiadomość na adres info@LSURF.pl, a w nim wybrać interesującą formę nauki, wypożyczenia sprzętu lub dowolną kwotę do dowolnego wykorzystania, a w przypadku wysyłki, należy podać adres wysyłki.
W odpowiedzi otrzymacie potwierdzenie oraz dane do wpłaty, a po wpłacie całości otrzymacie voucher pocztą tradycyjną lub elektronicznie.

Formularz zamówienia vouchera: