WITAMY W LSURF

W naszej bazie możecie nauczyć się pływać na desce, wypożyczyć, przechować, a także pozostawić do naprawy sprzęt windsurfingowy.

Historia

Wywodzimy się bezpośrednio z Wind Hunters. Ekipa, w dużej mierze, pozostała ta sama, natomiast na miejscu czeka na Was wiele, wiele zmian i unowocześnień.

Wind Hunters

Baza Wind Hunters działała nad Jeziorem Zegrzyńskim od 2003 do 2011 roku.

Przez pierwsze 3 lata, baza pod nazwą QLUB Wojtek Brzozowski, funkcjonowała przy Dzikiej Plaży w Nieporęcie, tuż obok karczmy Klepisko. 2006 rok, był rokiem wielkich zmian, zarówno w zarządzie, jak i w ekipie i od tego momentu pojawiliśmy się jako Wind Hunters.

Rok 2009 – kolejna bardzo duża zmiana – rozpoczyna się budowa drugiej bazy na terenie Portu Jachtowego Nieporęt (dawny Emper Yacht). W ofercie pojawiły się kursy tygodniowe, weekendy z windsurfingiem z możliwością nocowania na terenie portowego Hostelu oraz obozy dla dzieci.

2010 rok – kolejna rewolucja i ze łzami w oczach, rozbiórka 7 letniej bazy na Dzikiej Plaży, a na jej miejscu, na działce obok pozostawienie tylko szkółkowego namiotu. Szkolenia i wypożyczalnia nadal szły pełną parą przez calutkie wakacje, natomiast przechowalnia sprzętu została w dużej większości przeniesiona do Bazy w Porcie.

Sezon 2011 – tego spodziewali się wszyscy, cała nasza działalność została przeniesiona do Bazy w Porcie, gdzie aktualnie znajduje się największe centrum windsurfingowe nad Jeziorem Zegrzyńskim.

Poprzez fakt, iż przez 2 lata, dwie bazy działały i ściśle ze sobą współpracowały, udało nam się zintegrować podzielone środowisko windsurfingowe i stworzyć w Porcie super klimat, bez podziałów, otwarci dla wszystkich.

Narodziny LSURF

Jakby to było, gdyby nic się nie zmieniło…

Od sezonu 2012 nazywamy się LSURF – ogromne doświadczenie w prowadzeniu bazy windsurfingowej, ta sama ekipa zarządzana przez Stefana czeka na Was w nowoczesnej bazie windsurfingowej LSURF. Nie zmieniliśmy tylko nazwy, ale wprowadziliśmy naprawdę wiele zmian, o czym przekonujecie się codziennie na miejscu. Oby tylko wiało!

Kilka lat z rzędu, przy ścisłej współpracy i współfinansowaniu przez Gminę Nieporęt, organizowaliśmy bezpłatne zajęcia z windsurfingu dla dzieci i młodzieży z okolic Nieporętu. 

Ogromną popularnością cieszą się u nas półkolonie windsurfingowe, które prowadzimy dla dzieci przez cały okres wakacyjny.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na wodzie.

LSURF Team