NAUKA WINDSURFINGU

Każde szkolenie windsurfingowe odbywa się w towarzystwie doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Nauka może odbywać się w formie karnetu na lekcje z instruktorem, bądź w formie pojedynczej lekcji. Karnety obowiązują do końca wakacji, w sezonie, w którym zostały zakupione, dzięki temu umożliwiają bardzo efektywną naukę przy niższej cenie. Zajęcia są ściśle dopasowane do poziomu zaawansowania, a godziny zajęć wybieracie sami.

Wykwalifikowani INSTRUKTORZY

Rekomendujemy naukę windsurfingu w małych, kameralnych grupkach 1-3 osobowych. Umożliwia to dostosowanie zajęć do umiejętności i możliwości kursantów, a także maksymalizuje efektywność szkolenia, gwarantując również dobrą zabawę.

Jeżeli chcesz mieć Instruktora wyłącznie do swojej dyspozycji, wybierz opcję VIP – wówczas masz gwarancję lekcji w systemie 1 na 1.

W zależności od stopnia zaawansowania, w pierwszej kolejności kursanci rozpoczynają naukę od zapoznania się z odrobiną teorii wraz z treningiem na lądzie z zastosowaniem trenażera. Część „na sucho” trwa maksymalnie 5-10 minut, a następnie, już na pierwszych zajęciach idziemy na wodę.

W zależności od potrzeb, nasi kursanci w cenie szkolenia mają zapewnioną piankę, kapok oraz na późniejszym etapie szkolenia trapez. Na czas trwania zajęć, sprzęt jest ubezpieczony od ewentualnych zniszczeń.

Kliknij w poniższy link i sprawdź, co warto wiedzieć przed pierwszą wizytą.

NAUKA WINDSURFINGUCena za 1 osobę
1 godzina szkolenia w małych grupkach (1-3 osoby)
(instruktor + sprzęt)
120 zł
1 godzina szkolenia VIP (gwarancja 1 osoby w grupie)
(instruktor + sprzęt)
200 zł

Czas trwania zajęć: 55 minut.

Wszystkie ceny zawierają ubezpieczenie sprzętu na czas trwania zajęć.

Gratis pianka i kapok na czas trwania zajęć.

GODZINY OTWARCIA:

09:30 – 19:00 czerwiec, lipiec, sierpień

10:00 – 18:00 maj, wrzesień

Chcesz ZAOSZCZĘDZIĆ? Wybierz KARNET

Karnety różnią się ilością godzin do wypływania z instruktorem (5 albo 10-godzinne), dodatkowo proponujemy karnet mieszany 4h+4h (4 godziny z instruktorem + 4h pływania indywidualnego). 

Którą formę nauki wybierasz?

Czy klasyczne lekcje, prowadzone w kameralnych grupkach 1-3 osoby z 1 instruktorem? Czy chcesz mieć opcję VIP i instruktora na wyłączność? 

Karnety są imienne i obowiązują wyłącznie w sezonie, w którym zostały zakupione (w sezonie 2022: do 31.08.2022).

KARNETY
Małe grupki
(1-3 os. z 1 instr.)
VIP
(1 os. z 1 instr.)
5 godz.
480 zł
840 zł
4 godz. + 4 godz.
600 zł
920 zł
10 godz.
840 zł
1400 zł

Czas trwania zajęć: 55 minut.

Karnety są imienne i obowiązują wyłącznie w sezonie, w którym zostały zakupione (w sezonie 2022: do 31.08.2022).

Wszystkie ceny zawierają ubezpieczenie sprzętu na czas trwania zajęć z instruktorem.

Gratis pianka i kapok na czas trwania zajęć.

O skład grupki martwimy się MY, jeżeli nie będzie osób na podobnym poziomie do Twojego, wówczas w cenie szkolenia grupowego, pływasz SAM z instruktorem.

Uwaga! W maju, szkolenia prowadzone są głównie w weekendy.

Nie musisz od razu decydować się na formę szkolenia. Po pierwszej lekcji nasi instruktorzy postarają się orientacyjnie określić, ile czasu kursantowi zajmie podstawowa nauka, by jak najefektywniej i najbardziej optymalnie kosztowo pomóc Ci w doborze formy kursu.