NAUKA DLA DZIECI

Nauka windsurfingu dla dzieci odbywa się w formie karnetu na lekcje z instruktorem, bądź w formie pojedynczej lekcji. Karnety obowiązują przez CAŁY SEZON, dzięki temu umożliwiają bardzo efektywną naukę przy niższej cenie. Zajęcia dla dzieci najmłodszych odbywają się indywidualnie z instruktorem, natomiast dla dzieci starszych możliwe są zajęcia zarówno indywidualne, jak i w kameralnych grupkach 1-3 osobowych. Wszystkie zajęcia są specjalnie dopasowane do każdego dziecka, w zależności od jego wieku, wielkości, chęci i umiejętności. Stosujemy bardzo indywidualne podejście, łącznie z dopasowaniem długości zajęć do możliwości uczestnika. Naukę rozpoczynamy od zapoznania się z odrobiną teorii wraz z treningiem na lądzie przy pomocy trenażera. Część „na sucho” trwa maksymalnie 5-10 minut, a następnie, już na pierwszych zajęciach idziemy na wodę.

Wiek

Jeżeli dziecko nie boi się wpadać do wody i potrafi utrzymać się na powierzchni wody w kamizelce asekuracyjnej, może już spróbować pływać na desce. Już 4 – 6 latki mogą rozpocząć naukę pod bacznym okiem instruktora na indywidualnych zajęcia w formule 1 uczestnik z 1 instruktorem. Od 7 lat zapraszamy również na zajęcia grupowe.

Sprzęt

Odpowiednie dobranie sprzętu jest kluczowe podczas nauki zarówno najmłodszych dzieci, jak i młodzieży. Sprzęt do lekcji zawsze dobierany jest indywidualnie poprzez instruktora. Posiadamy specjalną serię desek do nauki dla najmłodszych windsurferów. Deski te mają mniejsze wymiary, jednakże wyporność jest na nich bardzo równomiernie rozłożona, dzięki czemu deska jest łatwa w prowadzeniu, bardzo zwrotna i umożliwia szybkie postępy. Dedykowane dla dzieci żagielki, zaczynające się od 1m wielkości, sprawiają, że nauka jest najbardziej efektywna.

NAUKA WINDSURFINGUCena za 1 osobę
1 godzina szkolenia w małych grupkach (1-3 osoby)
(instruktor + sprzęt)
120 zł
1 godzina szkolenia VIP (gwarancja 1 osoby w grupie)
(instruktor + sprzęt)
200 zł

Czas trwania zajęć: 55 minut.

Wszystkie ceny zawierają ubezpieczenie sprzętu na czas trwania zajęć.

Gratis pianka i kapok na czas trwania zajęć.

GODZINY OTWARCIA:

9:30 – 19:00 czerwiec, lipiec, sierpień

10:00 – 18:00 maj, wrzesień

Chcesz ZAOSZCZĘDZIĆ? Wybierz KARNET

Karnety różnią się ilością godzin do wypływania z instruktorem (5 albo 10-godzinne).

Którą formę nauki wybierasz?

Czy klasyczne lekcje, prowadzone w kameralnych grupkach 1-3 osoby z 1 instruktorem? Czy chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się w opcji VIP z instruktorem na wyłączność? 

Karnety są imienne i obowiązują wyłącznie w sezonie, w którym zostały zakupione (w sezonie 2021: do 12.09.2021).

KARNETY
Małe grupki
(1-3 os. z 1 instr.)
VIP
(1 os. z 1 instr.)
5 godz.
480 zł
800 zł
10 godz.
720 zł
1200 zł

Czas trwania zajęć: 55 minut.

Karnety są imienne i obowiązują wyłącznie w sezonie, w którym zostały zakupione (do 12.09).

Wszystkie ceny zawierają ubezpieczenie sprzętu na czas trwania zajęć.

Gratis pianka i kapok na czas trwania zajęć.

O skład grupki martwimy się MY, jeżeli nie będzie osób na podobnym poziomie do Twojego, wówczas w cenie szkolenia grupowego, pływasz SAM z instruktorem.

Nie musisz od razu decydować się na formę szkolenia. Po pierwszej lekcji nasi instruktorzy postarają się orientacyjnie określić, ile czasu kursantowi zajmie podstawowa nauka, by jak najefektywniej i najbardziej optymalnie kosztowo pomóc Ci w doborze formy kursu.