Poznaj nasz LSURF Team

LSURF windsurfing Anna Leciejewska
LSURF Anna Leciejewska
LSURF Anna Leciejewska

ANNA LECIEJEWSKA

Właścicielka szkoły LSURF i zapalona windsurferka. Kiedy przychodzi wiatr, ona jest już na wodzie. Głównym jej celem jest promowanie windsurfingu wśród dzieci i młodzieży. Ania jest odpowiedzialna za wszelkie sprawy formalne w LSURF. Na pewno ją spotkaliście.

lsurf stefan leciejewski
lsurf stefan leciejewski
lsurf stefan leciejewski

STEFAN LECIEJEWSKI

Współwłaściciel szkoły LSURF. Założyciel firmy produkującej deski PULS Boards. Stefan od ponad 15 lat rozpowszechnia windsurfing na Mazowszu.

lsurf olek
lsurf olek
lsurf olek

OLEK

Kierownik Wyszkolenia Instruktorów w LSURF, odpowiedzialny również za nadzór merytoryczny nad szkoleniem półkolonistów. Absolwent AWF Warszawa, oraz trener sekcji snowboardu. Zwariowany instruktor, który rewelacyjnie dogaduje się zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi.

lsurf ula
lsurf ula
lsurf ula

ULA

Sympatyczna studentka i zawodniczka Kadry Narodowej snowboardu. Ula trenowała również żeglarstwo i wie doskonale, jak obchodzić się z wiatrem. Lekcje z nią to czysta przyjemność, połączona z nabywaniem nowych umiejętności na desce.  

lsurf kuba
lsurf kuba
lsurf kuba

KUBA

Były zawodnik klasy RS:X i Ice-board. Kuba ma ogromne doświadczenie w regatowym windsurfingu, dzięki czemu każdego nauczy pływać na desce na każdym poziomie zaawansowania. Jeżeli tylko pozwala wiatr, to wychodzi na foila.

lsurf bartek
lsurf bartek
lsurf bartek

BARTEK

Student AWF Warszawa oraz pasjonat gimnastyki. Wychowawca na naszych obozach i półkoloniach. Spokój Bartka pomaga jego kursantom w doskonaleniu swoich umiejętności na windsurfingu, a jeżeli trzeba to wytłumaczy im wszystko po hiszpańsku.

lsurf dominik
lsurf dominik
lsurf dominik

DOMINIK

Dominik jest jak robot wielozadaniowy. Absolwent AWF, prowadzi nie tylko szkolenia windsurfingowe, ale także relaksujące zajęcia SUP Yogi oraz intensywne treningi personalne.

lsurf jola
lsurf jola
lsurf jola

JOLA

Absolwentka AWF Warszawa, nauczyciel dyplomowany. Specjalistka do spraw BHP, ukończyła podyplomowe studia AWF na wydziale rehabilitacji. Jola jest kierownikiem naszych obozów i półkolonii od samego początku.

LSURF bernard
LSURF bernard
LSURF bernard

BERNARD

Instruktor, posiadający również certyfikat KPP oraz uprawnienia wychowawcy kolonijnego.

Rozgrzewki prowadzone przez Bernarda pozostają na długo w pamięci.

LSURF krzysiek
LSURF krzysiek
lsurf magda

KRZYSIEK

Krzychu prowadzi szkolenia windsurfingowe, a także na SUPach, a poza LSURF, jest też entuzjastą rowerów.

lsurf maciek
lsurf maciek
lsurf maciek

MACIEK

Maciek pełnił rolę „pontonowego” na naszych obozach i półkoloniach windsurfingowych, a od sezonu 2020 dołączył do grona instruktorów windsurfingu.

LSURF NINA
LSURF NINA
LSURF NINA

NINA

Specjalistka od najmłodszych surferów. Prowadzi zajęcia nawet z 5 latkami. Ninę spotkacie na wszystkich turnusach naszych półkolonii windsurfingowych.

LSURF NELA
LSURF NELA
LSURF NELA

NELA

Wychowawczyni oraz instruktorka windsurfingu na naszych półkoloniach windsurfingowych. Poza zajęciami prowadzonymi w LSURF, Nela dodatkowo prowadzi zajęcia karate dla maluszków, a także naukę pływania i treningi na siłowni.