PODARUJ VOUCHER NA SEZON 2023 

Voucher podarunkowy to wyjątkowy prezent, a podczas realizacji, niesamowite doświadczenie, które być może przerodzi się w pasję na całe życie! Można podarować Voucher komuś bliskiemu, a także sprezentować go samemu sobie.

Dynamicznie zmieniająca się sytuacja na rynku oraz szalejąca inflacja nie pozwala nam przewidzieć, jakie ceny będą obowiązywały w LSURF w sezonie 2023. W związku z powyższym, do końca października (do końca dnia 31.10.2022) można zakupić Voucher na wypożyczenie sprzętu, lub szkolenie w cenie, obowiązującej w sezonie 2022.

Wybierzcie:

-dowolny karnet z naszej oferty, a my zamieścimy go w Voucherze, który będzie świetnym prezentem dla początkującego, jak również zaawansowanego windsurfera.

Na skróty:

Voucher zakupiony w ramach niniejszej promocji można wykorzystać do końca sezonu 2023: do 31.08.2023 roku.

Voucher można otrzymać w formie wydrukowanego, eleganckiego kartoniku, bądź mailowo, w formie elektronicznej.

Jak otrzymać Voucher?

Należy wypełnić poniższy formularz lub wysłać wiadomość na adres info@LSURF.pl, a w nim wybrać interesującą formę nauki lub wypożyczenia sprzętu, a w przypadku wysyłki, należy podać adres wysyłki.
W odpowiedzi otrzymacie potwierdzenie oraz dane do wpłaty, a po wpłacie całości otrzymacie voucher pocztą tradycyjną lub elektronicznie.

Formularz zamówienia vouchera: