PODARUJ VOUCHER NA SEZON 2024 

Voucher podarunkowy to wyjątkowy prezent, a podczas realizacji, niesamowite doświadczenie, które być może przerodzi się w pasję na całe życie! Można podarować Voucher komuś bliskiemu, a także sprezentować go samemu sobie.

Kupując Voucher świąteczny:

1. Kupujesz usługi w cenach z sezonu 2023.

2. Do każdego Vouchera (zarówno na szkolenie, jak i na wypożyczenie sprzętu) na 5 godzin dodajemy 1 godzinę tej samej usługi, zupełnie gratis.

3. Do każdego Vouchera (zarówno na szkolenie, jak i na wypożyczenie sprzętu) na 10 godzin dodajemy 3 godziny tej samej usługi, zupełnie gratis.

4. Do każdego zakupionego Vouchera otrzymujecie 1 godzinę pływania na desce SUP. Pływanie na SUP jest na okaziciela, a zatem możecie je podarować dowolnej osobie (nie jest przypisane do właściciela karnetu). 

Promocja świąteczna jest ważna tylko do końca dnia 23.12.2023.

Wybierzcie:

-dowolny karnet z naszej oferty, a my zamieścimy go w Voucherze, który będzie świetnym prezentem dla początkującego, jak również zaawansowanego windsurfera.

Na skróty:

Voucher zakupiony w ramach niniejszej promocji można wykorzystać do końca sezonu 2024: do 31.08.2024 roku.

Voucher można otrzymać w formie wydrukowanego, eleganckiego kartoniku, bądź mailowo, w formie elektronicznej.

Jak otrzymać Voucher?

Należy wypełnić poniższy formularz lub wysłać wiadomość na adres info@LSURF.pl, a w nim wybrać interesującą formę nauki lub wypożyczenia sprzętu, a w przypadku wysyłki, należy podać adres wysyłki.
W odpowiedzi otrzymacie potwierdzenie oraz dane do wpłaty, a po wpłacie całości otrzymacie voucher pocztą tradycyjną lub elektronicznie

Formularz zamówienia vouchera: