ul. Wojska Polskiego 3

05-126 Nieporęt

(+48) 511 28 28 29

(+48) 508 366 732

KONTAKT

LSURF to Twoja szkoła windsurfingu. Przyjdź do nas już dziś i skorzystaj z wypożyczalni, przechowalni oraz nauki windsurfingu.

Dzieci i młodzież zapraszamy na wakacyjne półkolonie, obozy oraz cotygodniowe zajęcia windsurfingowe.

O NAS

COPYRIGHT

Anna Leciejewska

© 2016-2019

tel. (+48) 511 28 28 29

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Nie przegap okazji, śledź nasze profile:

Dodaj email do newslettera:

ANNA LECIEJEWSKA

Właścicielka szkoły LSURF i zapalona windsurferka. Kiedy przychodzi wiatr, ona jest już na wodzie. Głównym jej celem jest promowanie windsurfingu wśród dzieci i młodzieży.

 

STEFAN LECIEJEWSKI

Współwłaściciel szkoły LSURF. Założyciel firmy produkującej deski PULS Boards. Stefan od ponad 10 lat rozpowszechnia windsurfing na Mazowszu.

 

 

AGATA

Uśmiechnięta studentka ratownictwa medycznego. Jako była żeglarka i sędzina, wiedzę teoretyczną o wietrze ma w małym palcu. Aga ma doskonały kontakt z dziećmi, pływać na windurfingu nauczy również dorosłych.

 

ULA

Sympatyczna studentka i zawodniczka Kadry Narodowej snowboardu. Ula trenowała również żeglarstwo i wie doskonale, jak obchodzić się z wiatrem. Lekcje z nią to czysta przyjemność, połączona z nabywaniem nowych umiejętności na desce.  

 

 

 

OLEK

Absolwent AWF Warszawa, oraz trener sekcji snowboardu. Zwariowany instruktor, a także wychowawca na naszych obozach i półkoloniach. Na pierwszy rzut oka może wyglądać groźnie, ale dogaduje się super zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi.

 

 

KUBA

Były zawodnik klasy RS:X i Ice-board. Kuba ma ogromne doświadczenie w regatowym windsurfingu, dzięki czemu każdego nauczy pływać na desce na każdym poziomie zaawansowania. Jeżeli tylko pozwala wiatr, to wychodzi na foila.

 

 

 

BARTEK

Student AWF Warszawa oraz pasjonat gimnastyki. Wychowawca na naszych obozach i półkoloniach. Spokój Bartka pomaga jego kursantom w doskonaleniu swoich umiejętności na windsurfingu, a jeżeli trzeba to wytłumaczy im wszystko po hiszpańsku.

 

 

JULKA

Julkę uwielbiają najmłodsze nasze windsurferki, prowadzi oczywiście również szkolenia dla osób dorosłych. Przez część sezonu Julkę spotkacie również w recepcji szkółki umawiając się na lekcję oraz wypożyczając sprzęt. Możecie być pewni, że zostaniecie bardzo profesjonalnie obsłużeni.

 

 

DOMINIK

Dominik jest jak robot wielozadaniowy. Absolwent AWF, prowadzi nie tylko szkolenia windsurfingowe, ale także relaksujące zajęcia SUP Yogi oraz intensywne treningi personalne.

 

 

JOLA

Absolwentka AWF Warszawa, nauczyciel dyplomowany. Specjalistka do spraw BHP, ukończyła podyplomowe studia AWF na wydziale rehabilitacji. Jola jest kierownikiem naszych obozów i półkolonii od samego początku.

 

 

 

MAGDA

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Pełna pozytywnej energii wychowawczyni naszych obozów i półkolonii. Zasób gier i pomysłów na zajęcia dla młodzieży nigdy się Magdzie nie kończy, o czym mogą zaświadczyć nasi najmłodsi kursanci.

 

 

KRZYSIEK

Krzycha spotkacie u nas w weekendy. U nas prowadzi szkolenia windsurfingowe, a także na SUPach, a poza LSURF, w tygodniu, zajmuje się prowdzeniem serwisu rowerów.

 

 

 

BERNARD

Instruktor, posiadający również certyfikat KPP oraz uprawnienia wychowawcy kolonijnego.

Rozgrzewki prowadzone przez Bernarda pozostają na długo w pamięci.

 

 

 

LSURF Team

NINA

Specjalistka od najmłodszych surferów. Prowadzi zajęcia nawet z 5 latkami. Ninę spotkacie na wszystkich turnusach naszych półkolonii windsurfingowych.

 

 

 

MACIEK

Maciek pełni rolę "pontonowego" na naszych obozach i półkoloniach windsurfingowych. Maciek w dni powszednie przygotowuje sprzęt do wypożyczenia przez naszcych klientów.

 

MIKOŁAJ

Kolejna wielozadaniowa postać w LSURF. Mikołaj prowadzi lekcje windsurfingu, SUP, a także spotkacie go przez część sezonu w recepcji szkółki.  

 

 

 

NELA

Wychowawczyni oraz instruktorka windsurfingu na naszych półkoloniach windsurfingowych. Poza zajęciami prowadzonymi w LSURF, Nela dodatkowo prowadzi zajęcia karate dla maluszków, a także naukę pływania i treningi na siłowni.

 

 

PAWEŁ

Anielska cierpliwość i profesjonalizm - te dwie cechy najlepiej opisuję Pawła i jego podejście do prowadzonych przez siebie szkoleń windsurfingowych. Paweł prowdzi zajęcia w weekendy, gdyż w tygodniu zawodowo jest informatykiem.

 

 

 

 

  • {%item.properties.preview.image.alt%}