ul. Wojska Polskiego 3

05-126 Nieporęt

(+48) 511 28 28 29

(+48) 508 366 732

KONTAKT

LSURF to Twoja szkoła windsurfingu. Przyjdź do nas już dziś i skorzystaj z wypożyczalni, przechowalni oraz nauki windsurfingu.

Dzieci i młodzież zapraszamy na wakacyjne półkolonie, obozy oraz cotygodniowe zajęcia windsurfingowe.

O NAS

COPYRIGHT

Anna Leciejewska

© 2016-2019

tel. (+48) 511 28 28 29

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Nie przegap okazji, śledź nasze profile:

Dodaj email do newslettera:

ANNA LECIEJEWSKA

Właścicielka szkoły LSURF i zapalona windsurferka. Kiedy przychodzi wiatr, ona jest już na wodzie. Głównym jej celem jest promowanie windsurfingu wśród dzieci i młodzieży.

 

STEFAN LECIEJEWSKI

Współwłaściciel szkoły LSURF. Założyciel firmy produkującej deski PULS Boards. Stefan od ponad 10 lat rozpowszechnia windsurfing na Mazowszu.

 

 

AGATA

Uśmiechnięta studentka ratownictwa medycznego. Jako była żeglarka i sędzina, wiedzę teoretyczną o wietrze ma w małym palcu. Aga ma doskonały kontakt z dziećmi, pływać na windurfingu nauczy również dorosłych.

 

ULA

Sympatyczna studentka i zawodniczka Kadry Narodowej snowboardu. Ula trenowała również żeglarstwo i wie doskonale, jak obchodzić się z wiatrem. Lekcje z nią to czysta przyjemność, połączona z nabywaniem nowych umiejętności na desce.  

 

 

 

OLEK

Absolwent AWF Warszawa, oraz trener sekcji snowboardu. Zwariowany instruktor, a także wychowawca na naszych obozach i półkoloniach. Na pierwszy rzut oka może wyglądać groźnie, ale dogaduje się super zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi.

 

 

KUBA

Były zawodnik klasy RS:X i Ice-board. Kuba ma ogromne doświadczenie w regatowym windsurfingu, dzięki czemu każdego nauczy pływać na desce na każdym poziomie zaawansowania. Jeżeli tylko pozwala wiatr, to wychodzi na foila.

 

 

 

BARTEK

Student AWF Warszawa oraz pasjonat gimnastyki. Wychowawca na naszych obozach i półkoloniach. Spokój Bartka pomaga jego kursantom w doskonaleniu swoich umiejętności na windsurfingu, a jeżeli trzeba to wytłumaczy im wszystko po hiszpańsku.

 

 

KONRAD

Absolwent warszawskiej AWF. Dokładny i z poczuciem humoru pomoże postawić Wam pierwsze kroki na desce, jak i wytłumaczy bardziej zaawansowane elementy windsurfingu. Konrada możecie spotkać w naszej szkole w weekendy.

 

 

 

AGNIESZKA

Studentka AWF Warszawa, na Wydziale Fizjoterapii. Agnieszka jest byłą zawdoniczką Klubu Koszykarskiego SKS 12 Warszawa. W naszej szkółce Agę spotkacie w recepcji. Dzwoniąc do nas, to właśnie jej głos usłyszycie w 85% przypadków.  

 

 

JOLA

Absolwentka AWF Warszawa, nauczyciel dyplomowany. Specjalistka do spraw BHP, ukończyła podyplomowe studia AWF na wydziale rehabilitacji. Jola jest kierownikiem naszych obozów i półkolonii od samego początku.

 

 

 

MAGDA

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Pełna pozytywnej energii wychowawczyni naszych obozów i półkolonii. Zasób gier i pomysłów na zajęcia dla młodzieży nigdy się Magdzie nie kończy, o czym mogą zaświadczyć nasi najmłodsi kursanci.

 

 

KRZYSIEK

Bosman w naszej szkole. Krzysiu zajmuje stanowisko "pontonowego" przy półkoloniach, oraz niesprzyjających warunkach pogodowych. Pomaga także przy wydawaniu sprzętu wodnego.

 

 

 

 

BERNARD

Bosman naszej szkółki, posiadający również certyfikat KPP. Nasza złota rączka zajmująca się konserwacją sprzętu wodnego. Bernard pomaga również na recepcji i przygotowuje sprzęt do wypożyczeń.

 

 

 

LSURF Team

  • {%item.properties.preview.image.alt%}