ul. Wojska Polskiego 3

05-126 Nieporęt

(+48) 511 28 28 29

(+48) 508 366 732

KONTAKT

LSURF to Twoja szkoła windsurfingu. Przyjdź do nas już dziś i skorzystaj z wypożyczalni, przechowalni oraz nauki windsurfingu.

Dzieci i młodzież zapraszamy na wakacyjne półkolonie, obozy oraz całoroczne zajęcia windsurfingowe.

O NAS

COPYRIGHT

Anna Leciejewska

tel. (+48) 511 28 28 29

 

© 2016-2019

LICENCJONOWANA SZKOŁA WINDSURFINGU

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

KAŻDEGO NAUCZYMY WINDSURFINGU  to nasze motto!

 

Każde szkolenie windsurfingowe odbywa się w towarzystwie doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Nauka może odbywać się w formie karnetu na lekcje z instruktorem, bądź w formie pojedynczej lekcji. Karnety obowiązują przez CAŁY SEZON, dzięki temu umożliwiają bardzo efektywną naukę przy niższej cenie. Zajęcia są ściśle dopasowane do poziomu zaawansowania, a godziny zajęć wybieracie sami.

 

Rekomendujemy naukę windsurfingu w małych, kameralnych grupkach 1-3 osobowych. Umożliwia to dostosowanie zajęć do umiejętności i możliwości kursanktów, a także maksymalizuje efektywność szkolenia, gwarantując również dobrą zabawę.

W zależności od stopnia zaawansowania, w pierwszej kolejności kursanci rozpoczynają naukę od zapoznania się z odrobiną teorii wraz z treningiem na lądzie przy pomocy obrotowego trenażera. Część "na sucho" trwa maksymalnie 10-15 minut, a następnie, już na pierwszych zajęciach idziemy na wodę.

 

W zależności od potrzeb, nasi kursanci w cenie kursu mają zapewnioną piankę, kapok oraz na późniejszym etapie szkolenia trapez. Na czas trwania zajęć sprzęt jest ubezpieczony od ewentualnych zniszczeń.

Karnety różnią się ilością godzin do wypływania z instruktorem (5 albo 10-godzinne) oraz ograniczeniem obowiązywania (wyłącznie w dni powszednie lub niezależnie od dnia tygodnia). Dodatkowo proponujemy karnet mieszany 4h+4h (4 godziny z instruktorem + 4h pływania indywidualnego).

 

 

Ponad 10 lat doświadczenia

 

NAUKA WINDSURFINGU

1h szkolenia

(instruktor+sprzęt) 

100 zł

Cena za 1 osobę

Szkolenie odbywa się w małych grupkach 1-3 osobowych.

10 GODZIN

5 GODZIN

4 GODZ. + 4 GODZ.

SZKOLENIA W GRUPACH 1-3 osobowych

SZKOLENIA INDYWIDUALNE (1 osoba z 1 instruktorem)

400 zł

500 zł

600 zł

600 zł

700 zł

900 zł

KARNETY szkoleniowe

Uwaga!

Wszystkie ceny zawierają ubezpieczenie sprzętu na czas trwania zajęć.

Gratis pianka i kapok na czas trwania zajęć. 

 

 

Karnety zakupione w danym sezonie obowiązują do 15.09 (sezonu, w którym zostały zakupione).

Nie musisz od razu decydować się na formę szkolenia. Po pierwszej lekcji nasi instruktorzy postarają się orientacyjnie określić, ile czasu kursantowi zajmie podstawowa nauka, by jak najefektywniej i najbardziej optymalnie kosztowo pomóc klientowi w doborze formy kursu.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Uwaga!

Wszystkie ceny zawierają ubezpieczenie sprzętu na czas trwania zajęć.

Gratis pianka i kapok na czas trwania zajęć.