SUP YOGA

Przy dzisiejszym tempie życia, nadmiarze obowiązków i ogólnym pędzie, w którym jesteśmy zmuszeni żyć, często przyłapujemy się na poszukiwaniu szybkich rozwiązań, kolejnej super techniki, metody czy sposobu, które sprawią, że poczujemy się lepiej sami w swoim własnym ciele.
Wszyscy poszukujemy spokoju, stabilizacji i równowagi, ale niestety nie znajdziemy jej w najświeższych nowinkach prozdrowotnych, na forach internetowych czy w kolorowych czasopismach.

Niestety, im większe tempo przybiera nasza pogoń za upragnionym celem, z tym większą prędkością go mijamy lub gdy go osiągniemy, nie potrafimy się nim cieszyć.
Doskonałą receptą na odnalezienie siebie i osiągnięcie wewnętrznego spokoju, aby żyć w zgodzie z samym sobą, jest znana od ponad pięciu tysięcy lat praktyka Yogi, która mimo upływu czasu pozostaje zbawienną w skutkach metodą na przełamanie stagnacji życia codziennego i odnalezienia Świętego Graala XXI wieku, czyli wewnętrznego spokoju, wyciszenia i równowagi.
Równowaga przychodzi dopiero, gdy zwolnimy tempo naszego codziennego biegu przez życie, weźmiemy głęboki oddech i zrozumiemy własne ciało oraz jego potrzeby.

SUP Yoga, to nie tylko pozycje fizyczne wykonywane na macie, to coś o wiele więcej.
Element niestabilny, jakim jest deska SUP zamiast tradycyjnej maty, jest niezwykle intrygującą alternatywą dla osób, które już praktykują tradycyjną yogę i fantastycznym sposobem, by przełamać rutynę.

SUP YOGACena za 1 osobę
Udział w 1 zajęciach50 zł
Karnet na 5 zajęć185 zł

Wszystkie ceny zawierają wypożyczenie desek SUP.

Karnet obowiązuje do 29.08.2021. 

TERMINY ZAJĘĆ:

9:00 – 10:00 w każdą wakacyjną niedzielę

SUP Yoga, jest to styl życia, który inspiruje do bycia najlepszą wersją samego siebie, jakim tylko możesz być. Uczucie zadowolenia, spełnienia i satysfakcji, która płynie, tylko i wyłącznie z wnętrza i jest jednym z fundamentalnych zasad SUP Yogi.

Koncentracja na oddechu uspokaja umysł i pozwala na rozwinięcie świadomości ciała, które musimy ćwiczyć z troską i empatią.

Moje ciało jest moją świątynią. Jako Yogini, dążymy po prostu do równowagi – ciała, umysłu i duszy. Ciało może przypominać wysypisko albo cud architektury matki natury.

To już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!!!

Poruszanie naszym ciałem w zgodzie z oddechem i tworzenie chwil dogłębnej obecności są sposobami na wyciszenie umysłu – i tym właśnie jest yoga.