ul. Wojska Polskiego 3

05-126 Nieporęt

(+48) 511 28 28 29

(+48) 508 366 732

KONTAKT

LSURF to Twoja szkoła windsurfingu. Przyjdź do nas już dziś i skorzystaj z wypożyczalni, przechowalni oraz nauki windsurfingu.

Dzieci i młodzież zapraszamy na wakacyjne półkolonie, obozy oraz cotygodniowe zajęcia windsurfingowe.

O NAS

COPYRIGHT

Anna Leciejewska

© 2016-2019

tel. (+48) 511 28 28 29

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Nie przegap okazji, śledź nasze profile:

Dodaj email do newslettera:

WITAMY W LSURF

W naszej bazie możecie nauczyć się pływać na desce, wypożyczyć, przechować, a także pozostawić do naprawy sprzęt windsurfingowy.

 

Historia:

Wywodzimy się bezpośrednio z Wind Hunters. Ekipa w w dużej mierze pozostała ta sama, natomiast na miejscu czeka na Was wiele, wiele zmian i unowocześnień.

 

Wind Hunters

Baza Wind Hunters działała nad Zalewem Zegrzyńskim od 2003 - 2011 roku.

 

Przez pierwsze 3 lata, baza pod nazwą QLUB Wojtek Brzozowski funkcjonowała przy Dzikiej Plaży w Nieporęcie, tuż obok karczmy Klepisko. 2006 rok, był rokiem wielkich zmian, zarówno w zarządzie, jak i w ekipie i od tego momentu pojawiliśmy się jako Wind Hunters.

 

Rok 2009 - kolejna bardzo duża zmiana - rozpoczyna się budowa drugiej bazy na terenie Portu Jachtowego Nieporęt (dawny Emper Yacht). W ofercie pojawiły się kursy tygodniowe, weekendy z windsurfingiem z możliwością nocowania na terenie portowego Hostelu oraz obozy dla dzieci.

 

2010 rok - kolejna rewolucja i ze łzami w oczach, rozbiórka 7 letniej bazy na Dzikiej Plaży, a na jej miejscu, na działce obok pozostał szkółkowy namiot. Szkolenia i wypożyczalnia nadal szły pełną parą przez calutkie wakacje, natomiast przechowalnia sprzętu została w dużej większości przeniesiona do Bazy w Porcie.

 

Sezon 2011 - tego spodziewali się wszyscy, cała nasza działalność została przeniesiona do Bazy w Porcie, gdzie aktualnie znajduje sie największe centrum windsurfingowe nad Zalewem Zegrzyńskim.

 

Poprzez fakt, iż przez 2 lata, dwie bazy działały i ściśle ze sobą współpracowały, udało nam się zintegrować podzielone środowisko windsurfingowe i stworzyć w Porcie super klimat, bez podziałów, otwarci dla wszystkich.

 

Narodziny LSURF

Jakby to było, gdyby nic się nie zmieniło...

 

Od sezonu 2012 nazywamy się LSURF - ogromne doświadczenie w prowadzeniu bazy windsurfingowej, ta sama ekipa zarządzana przez Stefana czeka na Was w nowoczesnej bazie windsurfingowej LSURF. Nie zmienilismy tylko nazwy, ale wprowadziliśmy naprawdę wiele zmian, o czym przekonujecie się codziennie na miejscu. Oby tylko wiało!

 

Kilka lat z rzędu, przy ścisłej współpracy i współfinansowaniu przez Gminę Nieporęt, organizujemy bezpłatne zajęcia z windsurfingu dla dzieci i młodzieży z okolic Nieporętu.

 

Ogromną popularnością cieszą się również półkolonie windsurfingowe, które prowadzimy dla dzieci przez cały okres wakacyjny.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na wodzie.

 

LSURF Team