ul. Wojska Polskiego 3

05-126 Nieporęt

(+48) 511 28 28 29

(+48) 508 366 732

KONTAKT

LSURF to Twoja szkoła windsurfingu. Przyjdź do nas już dziś i skorzystaj z wypożyczalni, przechowalni oraz nauki windsurfingu.

Dzieci i młodzież zapraszamy na wakacyjne półkolonie, obozy oraz cotygodniowe zajęcia windsurfingowe.

O NAS

COPYRIGHT

Anna Leciejewska

© 2016-2019

tel. (+48) 511 28 28 29

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Nie przegap okazji, śledź nasze profile:

Dodaj email do newslettera:

NAUKA DLA DZIECI

3 osoby

265 zł

KARNETY na lekcje

Nie trzeba już na wstępie decydować się na formę szkolenia. Dopiero po pierwszej lekcji można orientacyjnie określić ile zajmie podstawowa nauka, dlatego też doradzamy dokonać wyboru formy kursu dla dziecka, po pierwszym wyjściu na wodę.

Nauka windsurfingu dla dzieci odbywa się w formie karnetu na lekcje z instruktorem, bądź w formie pojedynczej lekcji. Karnety obowiązują przez CAŁY SEZON, dzięki temu umożliwiają bardzo efektywną naukę przy niższej cenie. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupkach 1-3 osoby i są specjalnie dopasowane do każdego dziecka, w zależności od jego wieku, wielkości, chęci i umiejętności. Stosujemy bardzo indywidualne podejście, łącznie z dopasowaniem długości zajęć do możliwości uczestnika. Naukę rozpoczynamy od zapoznania się z odrobiną teorii wraz z treningiem na lądzie przy pomocy trenażera. Część "na sucho" trwa maksymalnie 5-10 minut, a następnie, już na pierwszych zajęciach idziemy na wodę.

Na specjalne życzenie możemy zaproponować videofilmowanie oraz fotografowanie, co zwiększa efektywność szkoleń oraz pomaga przedstawić i wyjaśnić pojawiające się błędy. Zdjęcia stanowią również super pamiątkę po odbytej nauce.

Sprzęt

Odpowiednie dobranie sprzętu jest kluczowe podczas nauki zarówno najmłodszych dzieci, jak i młodzieży. Sprzęt do lekcji zawsze dobierany jest idywidualnie poprzez instruktora. Posiadamy specjalną serię desek do nauki dla najmłodszych windsurferów. Deski te mają mniejsze wymiary, jednakże wyporność jest na nich bardzo równomiernie rozłożona, dzięki czemu deska jest łatwa w prowadzeniu, bardzo zwrotna i umożliwia szybkie postępy. Dedykowane dla dzieci żagielki, zaczynające się od 1m wielkości, sprawiają, że nauka jest najbardziej efektywna.

Dla maluszków proponujemy dodatkowo system IDO, dzięki któremu żagielek nie wpada do wody i wystarczy odrobina równowagi, aby samodzielnie przepłynąć na desce i poczuć, jak to jest być surferem.

Wiek

Jeżeli dziecko nie boi się wpadać do wody i potrafi utrzymać się na powierzchni wody w kamizelce asekuracyjnej, może już spróbować pływać na desce. Już 4-5 latki mogą rozpocząć naukę pod bacznym okiem instruktora, na specjalnym, dedykowanym dla nich sprzęcie.

Karnety zakupione w danym sezonie obowiązują do 15.09 (sezonu, w którym zostały zakupione).

Uwaga!

Na każdego naszego kursanta czeka niespodzianka, ale jaka to niespodzianka, dowiecie się na miejscu!

10 GODZIN

5 GODZIN

NAUKA WINDSURFINGU (małe grupki 1-3 osoby z 1 instruktorem)

400 zł

600 zł

SZKOLENIA VIP (1 osoba z 1 instruktorem)

900 zł

600 zł

NAUKA WINDSURFINGU

1h szkolenia

(instruktor+sprzęt)

100 zł

Cena za 1 osobę

Szkolenie odbywa się w małych grupkach 1-3 osobowych.

Wszystkie ceny zawierają ubezpieczenie sprzętu na czas trwania zajęć.

Gratis pianka i kapok na czas trwania zajęć.

1h szkolenia VIP

(instruktor+sprzęt)

150 zł

Szkolenie VIP  - gwarancja 1 osoby w grupie.