ul. Wojska Polskiego 3

05-126 Nieporęt

(+48) 511 28 28 29

(+48) 508 366 732

KONTAKT

LSURF to Twoja szkoła windsurfingu. Przyjdź do nas już dziś i skorzystaj z wypożyczalni, przechowalni oraz nauki windsurfingu.

Dzieci i młodzież zapraszamy na wakacyjne półkolonie, obozy oraz cotygodniowe zajęcia windsurfingowe.

O NAS

COPYRIGHT

Anna Leciejewska

© 2016-2019

tel. (+48) 511 28 28 29

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Nie przegap okazji, śledź nasze profile:

Dodaj email do newslettera:

W dniu 10.02.2017 r. odwiedziliśmy Szkołę Podstawową im. B. Tokaja w Nieporęcie.

 

Na dzieciaki z klas 4-6 czekała dzisiaj niespodzianka - gość specjalny Wojtek Brzozowski POL-10 - wielokrotny Mistrz Świata i Europy w Formule Windsurfing.

Po krótkim przedstawieniu przez p. Dyrektor kariery sportowej Wojtka oraz dotychczasowych osiągnięć uczniów w zakresie windsurfingu, na Gościa czekała niespodzianka od uczniów: quiz wiedzy o sobie samym. Dziewczynki przygotowały kilka pytań, a niektórymi z nich nawet udało się Wojtka zaskoczyć.

 

Po fantastycznej prelekcji na temat windsurfingu, podejścia do sportu oraz wysłuchaniu prawdziwych historii z życia zawodowego windsurfera nadszedł również czas na krótkie zawody sprawnościowe.

Rusza sekcja windsurfingu w Szkole Podstawowej im. B. Tokaja w Nieporęcie

Lsurf 2017 i Wojtek Brzozowski

Sekcja windsurfingu rusza już od marca.

Po zawodach i rozdaniu upominków ufundowanych przez szkolny projekt "NiezaWodni na wodzie i lądzie" nadszedł czas na autografy i zakończenie naszego spotkania.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji i Nauczycielom Szkoły za ciepłe przyjęcie i ogromny wkład włożony w przygotowanie spotkania, a przede wszystkim dziękujemy Wojtkowi za poświęcony czas oraz uczniom - najważniejszym uczestnikom spotkania za bardzo czynny i pozytywny udział

 

Szkoda było się tak szybko rozstać, natomiast jest to rozstanie tylko na chwilę, gdyż teraz czas na zimowe ferie, odpoczynek od szkoły, a po feriach spotykamy się już na zajęciach w ramach sekcji windsurfingu.