WITAMY w LSURF

LSURF, to szkoła, która powstała z zamiłowania do windsurfingu. Działamy już od 2003 roku cały czas rozszerzając swoją ofertę. Obecnie jesteśmy największym centrum windsurfingowym nad Jeziorem Zegrzyńskim i w dalszym ciągu dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

Głównym obszarem naszej aktywności jest nauka windsurfingu oraz prowadzenie profesjonalnej wypożyczalni sprzętu. Kurs windsurfingu może być prowadzony w ramach lekcji indywidualnych, a także kursów grupowych. Na początku każdego kursu prowadzimy krótkie zajęcia teoretyczne na lądzie, dzięki którym kursanci mają możliwość nauczenia się prawidłowej postawy oraz zachowania równowagi. Po krótkim treningu na lądzie odbywają się pierwsze zajęcia w wodzie. Wszystkim kursantom zapewniamy piankę, kapok, a na późniejszym etapie szkolenia również trapez. 

Od 2013 roku prowadzimy półkolonie windsurfingowe, które cieszą się ogromną popularnością. Jeżeli chcą Państwo aktywnie wypełnić czas swoim dzieciom, zapewnić im niezapomnianą rozrywkę, a także zaszczepić pasję do windsurfingu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą półkolonii, a także organizowanych przez nas obozów. Oferta jest skierowana do dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół podstawowych.

Jeżeli lubicie wypoczynek w wodzie i na świeżym powietrzu to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i czekamy na Was.

DOWIEDZ się więcej

VIDEO

AKTUALNA POGODA