ul. Wojska Polskiego 3

05-126 Nieporęt

(+48) 511 28 28 29

(+48) 508 366 732

KONTAKT

LSURF to Twoja szkoła windsurfingu. Przyjdź do nas już dziś i skorzystaj z wypożyczalni, przechowalni oraz nauki windsurfingu.

Dzieci i młodzież zapraszamy na wakacyjne półkolonie, obozy oraz całoroczne zajęcia windsurfingowe.

O NAS

COPYRIGHT

Anna Leciejewska

tel. (+48) 511 28 28 29

 

© 2016-2018

LICENCJONOWANA SZKOŁA WINDSURFINGU

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

KAŻDEGO NAUCZYMY WINDSURFINGU  to nasze motto!

 

Każde szkolenie windsurfingowe odbywa się w towarzystwie doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Nauka może odbywać się w formie karnetu na lekcje indywidualne z instruktorem, bądź w formie pojedynczej lekcji. Karnety obowiązują przez CAŁY SEZON, dzięki temu umożliwiają bardzo efektywną naukę przy niższej cenie. Zajęcia są ściśle dopasowane do poziomu zaawansowania, a godziny zajęć wybieracie sami.

 

W zależności od stopnia zaawansowania, w pierwszej kolejności kursant rozpoczyna naukę od zapoznania się z odrobiną teorii wraz z treningiem na lądzie przy pomocy obrotowego trenażera. Część "na sucho" trwa maksymalnie 10-15 minut, a następnie, już na pierwszych zajęciach idziemy na wodę.

 

W zależności od potrzeb, nasi kursanci w cenie kursu mają zapewnioną piankę, kapok oraz na późniejszym etapie szkolenia trapez. Na czas trwania zajęć sprzęt jest ubezpieczony od ewentualnych zniszczeń, a na życzenie kursanta możliwe jest videofilmowane oraz fotografowanie, co jest pomocne przy zaprezentowaniu błędów i zwiększa efektywność szkolenia.

 

Karnety różnią się ilością godzin do wypływania z instruktorem (5 albo 10-godzinne) oraz ograniczeniem obowiązywania (wyłącznie w dni powszednie lub niezależnie od dnia tygodnia). Dodatkowo proponujemy karnet mieszany 4h+4h (4 godziny z instruktorem + 4h pływania indywidualnego).

 

 

Ponad 10 lat doświadczenia

 

SZKOLENIA

3 osoby

1h szkolenia

(instruktor+sprzęt)

110 zł

195 zł

265 zł

2 osoby

1 osoba

Od poniedziałku do piątku 20% taniej!

10 GODZIN

5 GODZIN

4 GODZ. + 4 GODZ.

SZKOLENIA W DNI POWSZEDNIE (pon. - pt.)

SZKOLENIA PRZEZ WSZYSTKIE DNI TYGODNIA (pon. - niedz.)

375 zł

460 zł

580 zł

440 zł

540 zł

680 zł

KARNETY szkoleniowe

Uwaga!

Wszystkie ceny zawierają ubezpieczenie sprzętu na czas trwania zajęć.

Gratis pianka i kapok na czas trwania zajęć.

 

 

Karnety zakupione w danym sezonie obowiązują do 15.09 (sezonu, w którym zostały zakupione).

Nie musisz od razu decydować się na formę szkolenia. Po pierwszej lekcji nasi instruktorzy postarają się orientacyjnie określić, ile czasu kursantowi zajmie podstawowa nauka, by jak najefektywniej i najbardziej optymalnie kosztowo pomóc klientowi w doborze formy kursu.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE